Contacteer ons

Contactformulier

Stel hier je vraag of vraag een offerte aan.
We nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Verplichte velden

Contactgegevens

NEA Jobs bvba

Ilgatlaan 9,
3500 Hasselt
T: 011 46 07 00
M: hasselt@neajobs.be

Openingsuren:
Maandag tot vrijdag
08:30u – 17:00u

IBAN BE78 3630 6535 3586
BTW BE0675.954.101
VG2195/U

Team

Onze specialisten staan steeds ter beschikking om u van dienst te zijn.

Isabelle Willems
Sales Manager
T: 0468 47 67 17
isabelle.willems@neajobs.be

Boris Bujanic
General Manager
T: 0472 99 47 24
boris.bujanic@neajobs.be

Veerle Hardies
Consulente
T: 011/46.07.00
veerle.hardies@neajobs.be

Dagmar Loenders
Consulente
T: 011/46.07.00
dagmar.loenders@neajobs.be

Gaiane Hasoyan
Consulente
T: 011/46.07.00
gaiane.hasoyan@neajobs.be